KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967585
nr 1396 7585
Jack Grafström
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 55x46, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Jack Grafström, svensk målare född 1931.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:30:19
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr